Ласкаво просимо в Центр Підготовки " Біном"!

 

   Ми робимо освіту зрозумілою і доступною! Простота викладу учбового матеріалу, наочність і застосовність на практиці, оптимальне співвідношення письмових і усних завдань, пояснення матеріалу до повного розуміння і засвоєння, безперервний контроль освітнього процесу - це принципи, якими керуються усі наші педагоги. У нашому Центрі викладають найсильніші педагоги Маріуполя. Їх учні навчаються в Чехії, Польщі, Німеччині, займають призові місця по Ману, обласним олімпіадам.

Ми пишаємось нашими педагогами і хочемо поділиться своїм досвідом і знаннями з гідними учнями. Наш центр надає унікальну можливість відвідувати наступне зайняття :

- українська мова і література;

- математика;

- фізика;

- англійська мова;

- біологія;

- географія;

- історія України;

- хімія та ін.

Послуги

1) Підготовка до ЗНО: зайняття в малих групах (4-6 учнів)

                                       індивідуальне зайняття

2) Підготовка до ДПА (індивідуальне зайняття)

3) Коректировка знань і підвищення успішності

    Правила

    ІНФОРМУЄМО

Відвідування зайняття має бути регулярним. Ми надаємо електронну звітність батькам один раз в місяць по кожному з предметів, після проведення самостійної роботи по вивченій темі.

    ПРОПУЩЕНЕ ЗАЙНЯТТЯ

Повідомите нам за добу, якщо учень не може бути присутнім на зайнятті. Зайняття буде відпрацьовано в погоджений час. Якщо інформації про відсутність не було або вона з'явилася несвоєчасно, зайняття оплачується повністю.

    СПОВІЩЕННЯ

Повідомляйте адміністрацію про зміну контактного телефону батька або учня завчасно. Ми залишаємо за собою право робити заміну викладача на час його хвороби або вимушеної відсутності.