Главная » 2018 » Июль » 13 » Прийом заяв на вступ до вишів
10:15
Прийом заяв на вступ до вишів

12 липня розпочався прийом заяв про вступ до українських вишів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, молодшого спеціаліста на базі 11 класів, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

Більшість вступників цього року подаватимуть заяви в електронному вигляді через електронні кабінети на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/.

Станом на 12 липня вступники вже зареєстрували понад 123 тисяч електронних кабінетів, через які подано близько 42 тисяч заяв..

Для того щоб подати заяву, вступнику потрібно зайти до свого електронного кабінету (або створити його), перевірити (або заповнити) всю необхідну інформацію та документи, після чого натиснути кнопку «Подача заяв». У формі вибору конкурсних пропозицій необхідно обрати регіон, заклад, освітній ступінь, форму навчання та спеціальність.

Визначившись з конкурсними пропозиціями, вступник має позначити галочкою потрібну, вибрати для неї сертифікати ЗНО, джерела фінансування та пріоритетність (для заяв на бюджет). 

Просмотров: 103 | Добавил: m0661429036
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: