Главная » 2018 » Июль » 7 » Знайомимося з Маріупольськими ВУЗами:Донецький національний медичний університет, медичний факультет № 3
13:56
Знайомимося з Маріупольськими ВУЗами:Донецький національний медичний університет, медичний факультет № 3

Прерогативою ВНЗ є безперервна єдність навчально-виховної, наукової та лікувальної роботи. В університеті діє повний цикл підготовки лікаря: медичний ліцей, факультет підготовки медичних сестер (кандидат наук з вищим базововим рівнем), університет (вища освіта), інтернатура (спеціалізація) і удосконалення лікарів з їх атестацією. Клінічні бази університету розташовані в найбільших установах охорони здоров'я міста та області. 
В університеті на семи факультетах: трьох медичних, міжнародному, стоматологічному, фармацевтичному, післядипломної освіти навчається майже 6000 студентів, 1500 - лікарів-інтернів, щорічно підвищують кваліфікацію понад 8500 лікарів-курсантів. Функціонують магістратура, клінічна ординатура, аспірантура, докторантура. 
Навчальний процес на 79 кафедрах університету забезпечують понад 1100 викладачів, з них понад 200 - докторів наук і професорів та понад 600 - кандидатів наук і доцентів.

Донецький національний медичний університет, медичний факультет № 3 проводить підготовку за такими напрямами:

  • Фармація, промислова фармація
  • Медицина
  • Стоматологiя

 

Просмотров: 109 | Добавил: m0661429036
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: